4.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

077. 01 Storm Front Bouřková fronta, část 1. Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
078. 02 Storm Front, Part II Bouřková fronta, část 2. Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

079. 03 Home Domov Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
080. 04 Borderland Pohraničí Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

081. 05 Cold Station 12 Kryostanice 12 Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
082. 06 The Augments Vylepšení Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

083. 07 The Forge Výheň Tavicz, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
084. 08 The Awakening Probuzení Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

085. 09 Kir'Shara Kir'Shara Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
086. 10 Daedalus Daidalos Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

087. 11 Observer Effect Vliv pozorovatele Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
088. 12 Babel One Babylon 1 Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

089. 13 United Spojenectví Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
090. 14 The Aenar Aenarové Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

091. 15 Affliction Nemoc Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
092. 16 Divergence Odlišnost Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.

093. 17 Bound Pouto Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
094. 18 In A Mirror, Darkly, Part I Za temným zrcadlem, část 1. Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

095. 19 In A Mirror, Darkly, Part II Za temným zrcadlem, část 2. Paja, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
096. 20 Demons Noční můry audiocz, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

097. 21 Terra Prime Terra Prime Marta, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
098. 22 These Are The Voyages... Toto jsou cesty... Marta, Anry Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 3.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

2.sezóna »»»»»»