3.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

053. 01 The Xindi Xindové Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
054. 02 Anomaly Anomálie Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

055. 03 Extinction Vyhynutí Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
056. 04 Rajiin Rajiin Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

057. 05 Impulse Impuls Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
058. 06 Exile Exil Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

059. 07 The Shipment Zásilka Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
060. 08 Twilight Soumrak Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

061. 09 North Star Polárka Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
062. 10 Similitude Podobnost Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

063. 11 Carpenter Street Carpenter Street Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
064. 12 Chosen Realm Říše Vyvolených Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

065. 13 Proving Ground Zkušební terén Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
066. 14 Stratagem Lest Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

067. 15 Harbinger Zvěstovatel Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
068. 16 Doctor's Orders Doktorovy rozkazy Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

069. 17 Hatchery Líheň Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
070. 18 Azati Prime Azati Prime Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

071. 19 Damage Poškození Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
072. 20 The Forgotten Zapomenutí Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

073. 21 E2 E2 Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
074. 22 The Council Rada Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

075. 23 Countdown Odpočet Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.
076. 24 Zero Hour Hodina H Chanter-Hal Titulky s časováním pro TV rip epizody. Formát (*.SRT) - časově orientované titulky.

Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 2.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

4.sezóna »»»»»»