1.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

001-2 01/2 Caretaker Ochránce Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky. 
Titulky jsou pro verzi obou epizod v jednom souboru.
003. 03 Parallax Parallax Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
004. 04 Time And Again Den v minulosti Andy_S Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
005. 05 Phage Virus Phage Martin Čičkán Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
006. 06 The Cloud Mrak Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
007. 07 Eye Of The Needle Uchem jehly Martin Čičkán Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
008. 08 Ex Post Facto Ex post facto 9z9 Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
009. 09 Emanations Vyzařování Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
010. 10 Prime Factors Zásadní postoj Maxxy Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
011. 11 State Of Flux Nečekaná změna Martin Čičkán Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
012. 12 Heroes And Demons Hrdinové a démoni Martin Čičkán Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
013. 13 Cathexis Mentální energie Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
014. 14 Faces Tváře Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
015. 15 Jetrel Jetrel 9z9 Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
016. 16 Learning Curve Učební křivka Martin Čičkán Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 1.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

2.sezóna »»»»»»