2.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

017. 01 The 37's Sedmatřicátníci Skynet & Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
018. 02 Initiations Jména Skynet & Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
019. 03 Projections Projekce Skynet & Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
020. 04 Elogium Elogium Skynet & Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
021. 05 Non Sequitur Non sequitur Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
022. 06 Twisted Zakřivení Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
023. 07 Parturition Porod Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
024. 08 Persistence Of Vision Přeludy Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
025. 09 Tattoo Tetotvání Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
026. 10 Cold Fire Studený oheň Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
027. 11 Maneuvers Manévry Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
028. 12 Resistance Odboj Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
029. 13 Prototype Prototyp Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
030. 14 Alliances Spojenectví Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
031. 15 Threshold Překročit práh Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
032. 16 Meld Splynutí S.C.U.D. / Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
033. 17 Dreadnought Démon Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
034. 18 Death Wish Přání smrti Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
035. 19 Lifesigns Známky života Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
036. 20 Investigations Pátrání Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
037. 21 Deadlock Siamská dvojčata 9of9 Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
038. 22 Innocence Nevinnost 9of9 Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
039. 23 The Thaw Strach Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
040. 24 Tuvix Tuvix David Hájek Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
041. 25 Resolutions Rozhodnutí H Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
042. 26 Basics, Part I Základy, část I Skynet & Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
Celá sezóna (zip)
«««««« 1.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

3.sezóna »»»»»»