3.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

043. 01 Basics, Part II Základy, část II Skynet & Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
044. 02 Flashback Vzpomínka Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
045. 03 The Chute Skluzavka Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
046. 04 The Swarm Roj Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
047. 05 False Profits Nepoctivé zisky Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
048. 06 Remember Vzpomínky Surel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
049. 07 Sacred Ground Posvátná půda Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
050. 08 Future's End, Part I Konec budoucnosti, část I Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
051. 09 Future's End, Part II Konec budoucnosti, část II Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
052. 10 Warlord Diktátor Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
053. 11 The Q And The Grey Jih proti severu Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
054. 12 Macrocosm Makrokosmos Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
055. 13 Fair Trade Výhodný obchod Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
056. 14 Alter Ego Alter ego Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
057. 15 Coda Vůle Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
058. 16 Blood Fever Horečka Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
059. 17 Unity Jednota Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
060. 18 The Darkling Temná stránka Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
061. 19 Rise! Cesta vzhůru Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
062. 20 Favorite Son Hýčkaný syn Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
063. 21 Before And After Před tím a potom 9of9 Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
064. 22 Real Life Opravdový život 9of9 Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
065. 23 Distant Origin Vzdálený původ Skynet Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
066. 24 Displaced Vyhnanci David Hájek Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
067. 25 Worst Case Scenario Krizový scénář H Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
068. 26 Scorpion, Part I Škorpion, část II Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
Celá sezóna (zip)
«««««« 2.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

4.sezóna »»»»»»