4.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

069. 01 Scorpion, Part II Škorpión, část II Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
070. 02 The Gift Dar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
071. 03 Day Of Honor Svátek Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
072. 04 Nemesis Nemesis Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
073. 05 Revulsion Hnus Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
074. 06 The Raven Havran Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
075. 07 Scientific Method Vědecká metoda Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
076. 08 Year Of Hell, Part I Rok pekla, část I Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
077. 09 Year Of Hell, Part II Rok pekla, část II Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
078. 10 Random Thoughts Náhodné myšlenky Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
079. 11 Concerning Flight O létání Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
080. 12 Mortal Coi Tělesná pouta Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
081. 13 Waking Moments Chvíle bdění Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
082. 14 Message In A Bottle Zpráva v láhvi Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
083. 15 Hunters Lovci Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
084. 16 Prey Kořist Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
085. 17 Retrospect Pohled do minulosti Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
086. 18 The Killing Game, Part I Hra na zabíjení, číst I Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
087. 19 The Killing Game, Part II Hra na zabíjení, část II Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
088. 20 Vis A Vis Tváří v tvář Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
089. 21 The Omega Directive Směrnice Omega Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
090. 22 Unforgettable Nezapomenutelná Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
091. 23 Living Witness Živý svědek Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
092. 24 Demon Planeta Démon Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
093. 25 One Sama Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
094. 26 Hope And Fear Strach a naděje Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
Celá sezóna (zip)
«««««« 3.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

5.sezóna »»»»»»