1.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

01. 01 The Cage Klec Karel J., Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
02. 02 Where No Man Has Gone Before Kam se dosud člověk nevydal Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
03. 03 The Corbomite Maneuver Manévr s korbomitem Kateřina Kocourová, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
04. 04 Mudd's Women Muddovy ženy Karel J., Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
05. 05 The Enemy Within Nepřítel v nás Karel J., Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
06. 06 The Man Trap Past na muže Karel J., Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
07. 07 The Naked Time Čas obnažení Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
08. 08 Charlie X Tajemný Charlie Petr Císař, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
09. 09 Balance of Terror Rovnováha hrůzy Janos, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
10. 10 What are Little Girls Made Of? Z čehopak se vyrábějí děvčátka? martinkp, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
11. 11 Dagger of the Mind Dýka v mysli Cyclops, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
12. 12 Miri Miri Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
13. 13 The Conscience of the King Jeho Veličenstvo vrah Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
14. 14 The Galileo Seven Sedm z Galilea sBv, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
15. 15 Court Martial Vojenský soud martinkp, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
16. 16 The Menagerie, Part I Zvěřinec I Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
17. 17 The Menagerie, Part II Zvěřinec II Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
18. 18 Shore Leave Dovolená Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
19. 19 The Squire of Gothos Zeman z Gothosu sBv, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
20. 20 Arena Aréna martinkp, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
21. 21 The Alternative Factor Dveře do vesmíru Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
22. 22 Tomorrow is Yesterday Zítra bude včera sBv, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
23. 23 The Return of the Archons Návrat Archonců Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
24. 24 A Taste of Armageddon Příchuť zkázy Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
25. 25 Space Seed Vesmírné sémě Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
26. 26 This Side of Paradise Vyhnání z ráje Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
27. 27 The Devil in the Dark Ďábel v temnotě martinkp, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
28. 28 Errand of Mercy Věc soucitu martinkp, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
29. 29 The City on the Edge of Forever Město na pokraji věčnosti Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
30. 30 Operation - Annihilate Operace: Vyhlazení Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 1.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

2.sezóna »»»»»»