2.
Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor
31. 01 Catspaw Návnada Bess, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
32. 02 Metamorphosis Proměna Bess, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
33. 03 Friday's Child Páteční dítě Bess, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
34. 04 Who Mourns for Adonais? Kdo truchlí pro Adonise? Bess, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
35. 05 Amok Time Čas amoku Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
36. 06 The Doomsday Machine Stroj zkázy Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
37. 07 Wolf in the Fold Vlk v ovčíně Bess, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
38. 08 The Changeling Podvrženec Bess, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
39. 09 The Apple Jablko Artim, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
40. 10 Mirror, Mirror Zrcadlo, zrcadlo Janos, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
41. 11 The Deadly Years Smrtící roky Petr Císař, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
42. 12 I, Mudd Já, Mudd Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
43. 13 The Trouble with Tribbles Trable s tribbly Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
44. 14 Bread and Circuses Chléb a hry Petr Císař, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
45. 15 Journey to Babel Cesta k Babylonu Zuzana, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
46. 16 A Private Little War Malá soukromá válka Petr Císař, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
47. 17 The Gamesters of Triskelion Hráči z Triskelionu Petr Císař, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
48. 18 Obsession Posedlost Petr Císař, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
49. 19 The Immunity Syndrome Imunitní reakce Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
50. 20 A Piece of the Action Podíl z akce Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
51. 21 By Any Other Name Byť zvána jinak Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
52. 22 Return to Tomorrow Návrat k zítřku Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
53. 23 Patterns of Force Principy moci Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
54. 24 The Ultimate Computer Absolutní počítač Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
55. 25 The Omega Glory Sláva Omegy Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
56. 26 Assignment: Earth Místo přidělení: Země Saavik, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip) Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
«««««« 1.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

3.sezóna »»»»»»