3.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor
57. 01 Spectre of the Gun Přízračná přestřelka Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
58. 02 Elaan of Troyius Elaan z Troyiu Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
59. 03 The Paradise Syndrome Rajský syndrom Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
60. 04 The Enterprise Incident Případ Enterprise Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
61. 05 And The Children Shall Lead A děti půjdou v čele Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
62. 06 Spock's Brain Spockův mozek Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
63. 07 Is There In Truth No Beauty? Což v pravdě žádná krása není? Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
64. 08 The Empath Empatik Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
65. 09 The Tholian Web Síť Tholianů Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.

66. 10 For The World Is Hollow, And I Have Touched The Sky Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
67. 11 Day of the Dove Den míru Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
68. 12 Plato's Stepchildren Platónovy nevlastní děti Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
69. 13 Wink of an Eye V mžiku oka Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
70. 14 That Which Survives Ta, která přetrvá Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
71. 15 Let That Be Your Last Battlefield Poslední bojiště Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
72. 16 Whom Gods Destroy Koho chtějí bohové zničit Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
73. 17 The Mark Of Gideon Prokletí Gideonu Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
74. 18 The Lights of Zetar Světla Zetaru Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
75. 19 The Cloud Minders Strážci oblak Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
76. 20 The Way to Eden Cesta do ráje Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
77. 21 Requiem for Methuselah Rekviem za Metuzaléma Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
78. 22 The Savage Curtain Kruté divadlo Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
79. 23 All Our Yesterdays Všechny naše včerejšky Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
80. 24 Turnabout Intruder Vetřelec v mém těle Tzar, Anry Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 2.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

4.sezóna »»»»»»