4.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor
075. 01 The Best of The Both Worlds, Part II Ti nejlepší z obou světů, část II. Noonian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
076. 02 Family Rodina Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
077. 03 Brothers Bratři Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
078. 04 Suddenly Human Náhle člověkem Myšel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
079. 05 Remember Me Vzpomeň si na mě Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
080. 06 Legacy Odkaz Myšel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
081. 07 Reunion Opět spolu Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
082. 08 Future Imperfect Futurum Imperfektum Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
083. 09 The Final Mission Poslední úkol Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
084. 10 The Loss Ztráta Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
085. 11 Data's Day Datův den Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
086. 12 The Wounded Zraněný Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
087. 13 Devil's Due Každému po zásluze Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
088. 14 Clues Stopy Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
089. 15 First Contact První kontakt Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
090. 16 Galaxy's Child Dítě Galaxie Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
091. 17 Night Terrors Noční můry Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.

092. 18 Identity Crisis Záhadná zmizení Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
093. 19 The Nth Degree N-tý stupeň Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
094. 20 Qpid Amorek Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
095. 21 The Drumhead Polní soud Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
096. 22 Half a Life Půl života Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
097. 23 The Host Hostitel Surel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
098. 24 The Mind's Eye Vnitřní zrak Will Croft Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
099. 25 In Theory Teoreticky Poky Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
100. 26 Redemption, Part I Usmíření, část I Noonian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 3.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje 5.sezóna »»»»»»