5.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor
101. 01 Redemption, Part II Usmíření, část II. Noonian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
102. 02 Darmok Darmok Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
103. 03 Ensign Ro Praporčík Ro Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
104. 04 Silicon Avatar Marná oběť sBv Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
105. 05 Disaster Neštěstí sBv Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
106. 06 The Game Hra sBv Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
107. 07 Unification, Part I Sjednocení, část I Leian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
108. 08 Unification, Part II Sjednocení, část II Leian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
109. 09 A Matter of Time Otázka času sBv Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
110. 10 New Ground Nové perspektivy Zbyněk Lála Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
111. 11 Hero Worship Můj hrdina Surel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
112. 12 Violations Násilník Surel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
113. 13 The Masterpiece Society Dokonalá společnost Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
114. 14 Conundrum Záhada Yanna Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
115. 15 Power Play Z pozice síly Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
116. 16 Ethics Etika Yanna Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
117. 17 The Outcast Vyděděnec Yanna Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.

118. 18 Cause And Effect Příčina a důsledek Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
119. 19 The First Duty Základní povinnost Bess Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
120. 20 Cost Of Living Cena života Surel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
121. 21 The Perfect Mate Ideální partnerka Yanna Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
122. 22 Imaginary Friend Vymyšlená přítelkyně KoFu Team Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
123. 23 I, Borg Já, Borg Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
124. 24 The Next Phase Další fáze KoFu Team Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
125. 25 The Inner Light Vnitřní světlo Ben Sisko Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
126. 26 Time's Arrow, Part I Šíp času, část I Noonian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 4.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje 6.sezóna »»»»»»