6.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor
127. 01 Time's Arrow, Part II Šíp času, část II Noonian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
128. 02 Realm Of Fear Zóna strachu Surel Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
129. 03 Man Of The People Vyjednavač S.C.U.D./ Suci Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
130. 04 Relics Host Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
131. 05 Schisms Únosci Martin Pospíchal Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
132. 06 True Q Slečna Q S.C.U.D./ Suci Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
133. 07 Rascals Rošťáci Petr Šajner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
134. 08 A Fistful of Datas Tenkrát v Deadwoodu S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
135. 09 The Quality of Life Kvalita života S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
136. 10 Chain of Command, Part I Změna velení, část I Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
137. 11 Chain of Command, Part II Změna velení, část II Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
138. 12 Ship In A Bottle Loď v láhvi S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
139. 13 Aquiel Aquiel S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
140. 14 Face Of The Enemy Tvář nepřítele Yanna Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
141. 15 Tapestry Tapiserie S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
142. 16 Birthright, Part I Dědictví otců, část I Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
143. 17 Birthright, Part II Dědictví otců, část II Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.

144. 18 Starship Mine Moje loď S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
145. 19 Lessons Lekce S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
146. 20 The Chase Závod S.C.U.D./ Blacklanner Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
147. 21 Frame of Mind Stav mysli S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
148. 22 Suspicions Podezření S.C.U.D./ Suci Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
149. 23 Rightful Heir Právoplatný dědic S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
150. 24 Second Chances Druhá šance S.C.U.D./ Suci Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
151. 25 Timescape Past v čase Noonian Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
152. 26 Descent, Part I Vpád, část I SMajklart Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 5.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje 7.sezóna »»»»»»