7.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor
153. 01 Descent, Part II Vpád, část II El Cid & Kodlson Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
154. 02 Liaisons Vztahy Kodlson Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
155. 03 Interface Lidská sonda Kodlson Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
156. 04 Gambit, Part I Gambit, část I Kodlson Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
157. 05 Gambit, Part II Gambit, část II Kodlson Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
158. 06 Phantasms Vidiny S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
159. 07 Dark Page Temný kout S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
160. 08 Attached Spojení S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
161. 09 Force Of Nature Síla přírody Kodlson Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
162. 10 Inheritance Odkaz S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
163. 11 Parallels Paralely El Cid Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
164. 12 The Pegasus Pegasus El Cid Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
165. 13 Homeward Domů El Cid Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
166. 14 Sub Rosa Milenec El Cid & Gor Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
167. 15 Lower Decks V podpalubí Ben Sisko Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
168. 16 Thine Own Self Tvé vlastní já El Cid & Gor Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
169. 17 Masks Masky El Cid & Gor Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.

170. 18 Eye Of the Beholder Cizíma očima S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
171. 19 Genesis Geneze S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
172. 20 Journey's End Konec cesty Danny Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
173. 21 Firstborn Prvorozený S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
174. 22 Bloodlines Pokrevní pouta S.C.U.D./ Bahamut Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
175. 23 Emergence Zrození Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
176. 24 Preemptive Strike Preventivní úder Tzar Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
177/8 25/6 All Good Things... Všechno dobré... Ben Sisko Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SRT) - časově orientované titulky.
Celá sezóna (zip) Celá sezóna (zip)
«««««« 6.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje 4.sezóna »»»»»»