7.

Titulky v angličtině
Titulky v češtině
Autor

147. 01 Unimatrix Zero, Part II Equinox, část II Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
148. 02 Imperfection Pud sebezáchovy Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
149. 03 Drive Bárka mrtvých Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
150. 04 Repression Břídil, tenor, doktor, špeh Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
151. 05 Critical Care Alice Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
152. 06 Inside Man Hádanky Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
153. 07 Body And Soul Dračí zuby Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
154. 08 Nightingale Jeden malý krok Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
155/6. 9/10 Flesh And Blood Spiknutí na Voyageru Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
157. 11 Shattered Projekt Pathfinder Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
158. 12 Lineage Přístav v bouři Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát Subrip (*.SUB) - framově orientované titulky.
159. 13 Repentance V jediném okamžiku Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
160. 14 Prophecy Virtuoso Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
161. 15 The Void Památník Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
162. 16 Workforce, Part I Tsunkatse Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
163. 17 Workforce, Part II Společenstvo Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
164. 18 Human Error Duchové Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
165. 19 Q2 Prach jsi a v prach se obrátíš Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
166. 20 Author, Author Dětská hra Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
167. 21 Friendship One Dobrá pastýřka Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
168. 22 Natural Law Žij rychle a blaze Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
169. 23 Homestead Můza Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
170. 24 Renaissance Man Zuřivost Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
171/2. 25/6 Edgame Záchranné lano Titulky s časováním pro epizody na DVD nebo pro DVD ripy. Formát (*.SUB) - framově orientované titulky.
Celá sezóna (zip)
«««««« 6.sezóna - konečná verze titulků - nezkontrolované titulky - na titulcích se pracuje

6.sezóna »»»»»»